Menu
 • AquaAdventure
  AquaAdventure
 • AquaAdventure
  AquaAdventure
 • AquaAdventure
  AquaAdventure
 • AquaAdventure
  AquaAdventure
 • AquaAdventure
  AquaAdventure

NAUKA PŁYWANIA

 

„By stać się kimś w swoim fachu, trzeba mieć talent,
determinację do ciężkiej pracy i odrobinę szaleństwa w duszy”
                                                                                                        Anna J. Szepielak

                                                                                                             

Umiejętność pływania jest bardzo ważna. Dlatego warto do tej aktywności zachęcać już małe dzieci. Szkoła pływania Aqua Adventure to najlepszy wybór w mieście Gliwice. Gwarantujemy, że lekcje pływania będą świetną zabawą dla najmłodszych. Zajęcia w kameralnych grupach pozwalają na odpowiednie dopasowanie poziomu zaawansowania oraz szybkie postępy. Dzięki profesjonalnej i sprawdzonej kadrze instruktorskiej nauka pływania jest skuteczna, a jednocześnie przyjemna.

Szkoła pływania dla dzieci to inwestycja w zdrowie oraz prawidłowy rozwój Twojego dziecka. Już dziś skontaktuj się z Aqua Adventure Gliwice i zapoznaj się z naszą ofertą szkoły pływania.

Pływanie to umiejętność, którą warto posiąść niezależnie od wieku. Kontakt z wodą nie tylko dostarcza przyjemności, ale też jest korzystny dla zdrowia i kondycji fizycznej. Dlatego dużym powodzeniem cieszy się nauka pływania dla dorosłych – Gliwice są miastem, w którym odbywają się takie zajęcia. Z oferty mogą skorzystać nawet osoby, które nigdy nie próbowały tego rodzaju aktywności. Zajęcia są prowadzone w grupie lub indywidualnie. W Aqua Adventure Gliwice znajduje się również nauka pływania dla dzieci. Zajęcia dla najmłodszych odbywają się z doświadczonymi instruktorami, którzy gwarantują skuteczność treningów i poziom dostosowany do wieku i możliwości dzieci. Zarówno podczas roku szkolnego, jak i latem dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest nauka pływania. Gliwice to miasto, w którym możesz to zrobić.

Nauka pływania dla dzieci, dorosłych, osób starszych,
tych  których krępują zajęcia w grupie, lub chcą być zawsze na pierwszym planie.

– indywidualne
– w kameralnych grupach

Miejsca prowadzenia zajęć: pływalnia Olimpijczyk os.kopernik, pływalnia Mewa os.sikornik – Gliwice

thumbnail

Dbając o rozpowszechnianie nauki pływania i jej dostępność dla każdego, zapraszamy do programu Urzędu Miejskiego w Gliwicach „RODZINA 3+”. Jeśli jesteś mieszkańcem Gliwic i posiadasz trójkę lub więcej dzieci, możesz korzystać z 20% zniżki na zajęcia z nauki pływania przez cały okres jej trwania. Oferujemy również zniżki dla rodzeństw.

Nauka pływania od podstaw do ideału. Jeśli potrzebujesz nauczyć się wybiórczo jakiegoś elementu potrzebnego do egzaminu lub kursu – zapraszam. Ilość spędzonych ze mną zajęć zależy od Ciebie. Jeśli nurtują Cię jakieś pytania dotyczące tematu pływania lub Akademii AquaAdventure napisz…

nauka pływania dla dorosłych gliwice
nauka pływania dla dzieci gliwice

Wygrywa ten, kto ma jasno określony cel
i nieodparte pragnienie by go osiągnąć”

                                                     Napoleon Hill

R E F E R E N C J E