Menu

Referencje

DSCN1027 DSCN1029

aqualogo-o

Ten miniony sezon pływacki 2014/2015 był wspaniałą przygodą.

Moja Instruktorka Pani Magda okazała mi wiele poświęcenia i cierpliwości.
Dzięki temu nauczyłam się pływać i teraz pozostaje mi dalsze doskonalenie.
Zdobyłam również kartę pływacką.
Wszystkie nasze spotkania były prowadzone zarówno w formie treningu jak
i zabawy co mi się bardzo podobało. Gorąco polecam korzystanie z wiedzy i umiejętności
Pani Magdy bo lepszej Instruktorki nie znajdziecie !!! Ja już czekam na kolejny sezon.
Julka K. (27.06.2015)

aqualogo-o

Pani instruktor bardzo rzetelna i z właściwym podejściem do dzieciaków. Moje mało sportowe dziecko jest bardzo zadowolone z zajęć i chętnie na nie uczęszcza. A dla mnie najważniejsze, że nauczył się pływać.

Pozdrawiam mama Maćka (27.06.2015)

aqualogo-o

Moje dwie niedorosłe córki nie chciały zapisać się na zajęcia. Przekonywałam 2 miesiące.
Gdy poznały Panią Magdę – nastawienie diametralnie się zmieniło. Ma Pani dar, Pani Magdo!
Pochwały przeplatają się ze słowami mobilizującymi do pracy. Widać, ze sama będąc mamą wie Pani jak postępować z nastolatkami:)
Obie już świetnie pływają żabą – kontynuujemy zajęcia od następnego sezonu. Czas na kraula! :)
mama Ewa (24.06.2015)
aqualogo-o
Moja siedmioletnia wnuczka Oliwia miała szczęście korzystać z nauki pływania pod okiem p. Magdy Kamińskiej.  Pani Magda z wdziękiem i uroczą pogodą ducha  dokonała cudu pedagogicznego pokonując  opory Oliwi przed przed pływaniem w dużym basenie. Profesjonalizm p. Magdy, kompetencje, doświadczenie pedagogiczne pozwoliły dziecku łatwo i przyjemnie nabywać umiejętności pływackie.  Z przyjemnością chcemy kontynuować naukę pływania. Niezmiernie żałujemy, że jest przerwa wakacyjna.
Dziękujemy Pani Magdo,  życzymy dalszych sukcesów osobistych i zawodowych,  liczymy na kontynuowanie nauki pływania.
Antonina Olczak-Rawecka (24.06.2015)
aqualogo-o
„Pani Instruktor Magdalena Kamińska to profesjonalny trener i osoba mająca znakomite podejście do dzieci. Nasza córka mająca dysfunkcje narządu wzroku i zaburzenia SI przy Pani Magdzie czuła się jak ryba w wodzie. Z serca polecamy.
Renata i Bartek” (23.06.2015)

aqualogo-o

Witam. Chciałabym bardzo podziękować Pani Magdzie za zaangażowanie, wyrozumiałość a przede wszystkim za cierpliwość i ciężką pracę włożoną w naukę pływania mojej córki Wiktorii.Dzięki Pani zaangażowaniu udało jej się poznać wszystkie style pływackie i doskonalić tę dziedzinę.Dzięki lekcjom u Pani Wiktoria zaliczyła i zrobiła kartę pływacką.Jestem bardzo zadowolona z postępów mojej córki w tej dziedzinie i bardzo chętnie będę polecała Pani zajęcia swoim znajomym.Pozdrawiam Sybilla Łuczuk. (22.06.2015)

aqualogo-o

Syn  (jedynastolatek) po szkolnych zawodach  postanowił, że powinien podszkolić styl swojego pływania.

Wziął udział w zajęciach pokazowych organizowanych przez różne szkoły na basenie Mewa w Gliwicach. Wybrał szkołę  AquaAdwenture.

Podejście instruktorki do zajęć profesjonalne no i co najważniejsze potrafi przekazywać swoją wiedzę uczącym się.

Po kilku miesiącach pobierania nauki syn nawet nie chce słyszeć o możliwości zmiany szkoły.

Czas pokazał, że wybór był słuszny.

 

Janusz Kończakowski

aqualogo-o
Co mogę napisać o lekcjach z Panią Magdą, krótko i zwięźle- REWELACJA!!!!

Wiktor jest zachwycony- po każdej zakończonej lekcji pyta kiedy będzie następna:-)  co trudniejsza lekcja tym bardziej mu się podoba:-) i co najważniejsze sezon zakończył egzaminem na kartę pływacką:-)  Pani Magdo dziękujemy za cały rok:-))))

POLECAM LEKCJE U PANI MAGDY!!!!!!
Agata mama Wiktora
aqualogo-o
Gorąco polecam naukę pływania u Pani Magdy. Jest profesjonalna,otwarta,spokojna,potrafi szybko nawiązać kontakt z dziećmi i zdobyć ich zaufanie, a z drugiej strony konsekwentnie realizuje program nauki pływania. Moje pociechy w przeciągu pół roku osiągnęły taki poziom oswojenia z wodą,że aż miło popatrzeć. Naprawdę warto spróbować!Mama Kingi 7 lat i Kamila 4 lata (19.06.2015)
 aqualogo-o
Gorąco polecam lekcje nauki pływania dla dzieci u Pani Magdy Kamińskiej.
Pani Magda ma wspaniałe podejście do dzieci, dopasowane do temperamentu ucznia. Potrafi zarówno zachęcić do nauki lękliwe dziecko jak i opanować niesubordynowanego łobuziaka i uparciucha. Dla mnie formuła lekcji jest idealna: mój 5 letni syn uczy się, a ja mam szansę sama popływać. Co tydzień oboje czekaliśmy na zajęcia. Oczywiście planujemy je kontynuować.
Gliwice, 18-06-2015
Basia Lis mama Adama
 aqualogo-o
To już dwa lata owocnej współpracy i prosimy o więcej !.  Zajęcia z grupy ratowniczej w niczym nie przypominają nudnych, monotonnych zajęć .
Dzieciaki, rwa się na spotkania, ku naszej radości w przyszłym sezonie będzie ich więcej!!! BRAWO WY : ) Z dużym zaangażowaniem podchodzi do tematu cała KADRA, nieodpłatne, dodatkowe zajęcia w terenie, nie wiem czy jest w naszym mieście jeszcze jedna taka szkółka. GORĄCO POLECAMY  !!!!! (10.06.2015)
 aqualogo-o
Najlepszą rekomendacją dla Pani Magdy jest to, że córka czeka na lekcje, jest tak zmotywowana i ma taką kondycję, że bez sprzeciwów jest wstanie pływać i trenować całą godzinę. Pływa lepiej technicznie i zna wiele technik rtowniczych. Polecam lekcje u Pani Magdy. Na prawdę warto:)
Monika Balina 18.06.2015
 aqualogo-o
Gliwice 21.09.2014

Andrzej Klimański
REFERNECJE

Zajęcia z Panią Magdą zaczęliśmy od mojego ulubionego stylu, czyli grzbiet.
Pamiętam do tej pory ile to się człowiek nałykał wody i to jeszcze na samym starcie. Na drugich zajęciach była korekta nóg, a dokładnie kolan, które wystawały poza tafle wody (w użyciu był kijek – nie raz się oberwało; oczywiście tylko po kolanach). Na następnych zajęciach było coraz lepiej nauka pływania kraulem, delfinem, skok ze słupka no i oczywiście grzbiet. Na dzień dzisiejszy potrafię przepłynąć cała długość basenu na grzbiecie (pamiętając cały czas o kolanach), kraulem jak i również nie mam lęku, co do skoków ze słupka. Na zajęciach od samego początku panuje bardzo miła i serdeczna atmosfera. W imieniu swoim chciałbym podziękować Pani Magdzie za wyrozumiałość, cierpliwość, za przydatne wskazówki podczas nauki pływania. I tak jak pisze kolega Rafał, jeśli chciałbyś nauczyć się pływać to polecam szkołę Pani Magdy, (bo w końcu chodziliśmy razem na zajęcia).

Pozdrawiam
Andrzej Klimański

aqualogo-o

Dzięki Pani Magdzie, która w zeszłym roku podjęła się niełatwego zadania oswojenia z wodą, a nawet nauczenia Leny
(5 lat) i Poli (3 lata)  pływania, nasze tegoroczne wspólne wakacje nad ciepłym morzem były w 100% udane. Dziewczyny nie bały się wody, na wyścigi skakały przez fale i urządzały konkursy, która szybciej dopłynie na „makaronie” do końca pomostu.
Bardzo doceniam zaangażowanie, umiejętności i serdeczne podeście Pani Magdy do dzieci.
Z pewnością spotkamy się na basenie kolejnego 1-go września.
                                                                                                                                                                            Magda.
                                                                                                                                                  Gliwice 20.08.2014
 aqualogo-o
Od dnia …….2014 roku zaczęłam uczęszczać na indywidualne zajęcia nauki pływania prowadzone przez panią Magdę Kamińską. Początkowo chodziłam na zajęcia 4 razy w miesiącu. Już po ośmiu lekcjach było widać pierwsze efekty – pływanie grzbietem. Byłam z siebie bardzo dumna. Pani Magdalena zawsze motywowała mnie do dalszego działania kiedy ja miałam już dość.
Dzięki pani Magdzie po 8 miesiącach ciężkiej pracy zdałam na kartę pływacką oraz nauczyłam się pływać żabką.
Pani Magda dbała, aby lekcje  były przeprowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze.
Dlatego od września 2014 będę kontynuować naukę u pani instruktor.

                                                                                                    Gliwice, 13.08.2014 r.                                                                                                                POZDRAWIAM Ola

aqualogo-o

16.07.2014

Referencje

Polecam lekcje pływania u Pani Magdy Kamińskiej.
Bardzo dobre podejście do dzieci. Dziecko chętnie uczęszcza na zajęcia i robi wyraźne postępy.

Adam Nowiński

15.07.2014

aqualogo-o

REFERENCJE

Naukę pływania pod okiem pani Magdaleny rozpoczęłam w marcu 2014 roku. W niedługim czasie (ok. 4 miesięcy) pani Magdalena potrafiła nauczyć i udoskonalić takie style pływania jak: styl klasyczny, kraul czy grzbiet. W sposób systematyczny korygowała popełniane błędy, w celu osiągnięcia założonego efektu i czyniła to w sposób który nie zniechęcał do dalszej nauki. Jednocześnie potrafiła dostrzec te elementy nauki, które wprowadzone i utrwalone, wpływały na poprawę stylu pływania. Pani Magdalena jest instruktorem wymagającym, ale również bardzo cierpliwym, przekazującym wiedzę i polecenia w sposób jasny, poświęcającym całą swoją uwagę uczniowi. W mojej opinii pani Magdalena jest godnym polecenia instruktorem pływania.

Jola

Gliwice 13.07.2014

aqualogo-o

REFERENCJE

Dopiero rozpocząłem przygodę z pływaniem, więc moje doświadczenie nie jest wielkie, ale odkąd pamiętam chciałem się nauczyć pływać. W końcu udało mi się zmobilizować i swoją naukę zacząłem w internecie. Pierwszym krokiem było wyszukanie indywidualnego trenera, który podjął by się tego zadania, i tak trafiłem pod opiekę Pani Magdy Kamińskiej z AQUAADVENTURE. Dzięki podejściu Pani Magdy już na pierwszych zajęciach wiedziałem, że będą następne. To wszystko nie tylko za sprawą atmosfery jaka panuje na zajęciach ale także za widocznymi efektami wspólnej pracy. Zanim zacząłem naukę byłem kompletnie niepływalną osobą, a po sześciu zajęciach z Panią Magdą jestem w stanie sam przepłynąć długość basenu kraulem i grzbietem. To dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu pani instruktor, którym się dzieli na zajęciach. Jeśli ktoś jeszcze chciałby się nauczyć pływać,a z różnych powodów jeszcze tego nie zrobił w 100% polecam szkołę Pani Magdy:)

Pozdrawiam i Dziękuję

Rafał:)

aqualogo-o

 Gliwice 11.07.2013

REFERENCJE

                Pani Magdalena Kamińska prowadziła indywidualne zajęcia nauki pływania mojego syna Dominika w roku 2013/2014.

Na podstawie obserwacji zajęć oraz umiejętności, które prezentuje mój syn po skończonej nauce pływania ,mogę stwierdzić, że Pani Magdalena posiada wysokie kwalifikacje do prowadzenia tych zajęć. Jest obowiązkowa i sumienna. Posiada także doskonały kontakt z dziećmi ,jest cierpliwa i wyrozumiała, a stosowane przez nią metody mobilizują do ćwiczeń.

Rezultatem pracy Pani instruktor są nabyte umiejętności, widoczna radość z pływania mojego syna oraz chęć dalszej nauki w roku 2014/2015.

Jonda Karina

                                                                                                        

aqualogo-o

Gliwice, 25 czerwiec 2014 r.

R E F E R E N C J E

Przede wszystkim pragnę bardzo podziękować Pani Magdalenie Kamińskiej za fachowość,

 profesjonalizm i serdeczne podejście do naszej nauki pływania, którą prowadziła od lutego

do czerwca 2014 roku na pływalni „Mewa” w  Gliwicach na osiedlu Sikornik.

Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu, a efektem było nauczenie się od podstaw pływania

kraulem oraz udoskonalenia pływania żabką i stylem grzbietowym. Chcę nadmienić, że

mieściliśmy się w granicach wieku 45-55 lat. Równocześnie opanowaliśmy podstawy

rekreacyjnego nurkowania   w masce z fajką (bardzo przydatne na wakacyjne wyprawy nad

Adriatyk ,czy inne ciepłe morza).

                                                                             Z wyrazami szacunku

                                                                       Małgorzata i Andrzej Kowalczyk   

       aqualogo-o